Ekipa imola&more zorganizowała w ciągu 15 lat działalności toru przy ulicy Puławskiej parę tysięcy imprez gokartowych i paintballowych, od małych imprez dla 6 osób po niezapomniane eventy liczące ponad 300 osób. Umiemy to robić i lubimy to robić. Jesteśmy w tym najlepsi. Jesteśmy mistrzami!

Zorganizujemy dla Was imprezę firmową i wieczór kawalerski na każdym torze w Polsce. Przedstawimy Wam najlepsze oferty od najlepszych obiektów w Warszawie. Połączymy paintball i gokarty w jedną imprezę.

Zamiast wysyłać kilka zapytań do wielu miejsc, wyślij jedną do nas, a my zrobimy za Ciebie resztę. Zdobędziemy dla Ciebie najciekawsze oferty i wynegocjujemy najniższe ceny.

Przy czym macie gwarancję, że ceny u nas nie będą wyższe niż ceny ofertowe bezpośrednio na organizatorów. Dzięki dużej ilości organizowanych imprez ceny mamy często korzystniejsze.

Jeżeli chcesz zorganizować najwyższej klasy imprezę gokartową albo painballową dla swoich współpracowników, klientów, partnerów handlowych, albo po prostu przyjaciół, to właśnie dzięki nam będzie to impreza niezapomniana. Jeżeli słyszałeś o imprezach organizowanych na legendarnej imoli, to z pewnością nie zawiedziemy Ciebie i Twoich znajomych organizując je na innych torach.

My Wam zorganizujemy taką imprezę.
Wystarczy zadzwonić i spytać o gokarty i paintball.

Oszczędź czas i pieniądze! Napisz, a pierwsze oferty otrzymasz już po krókim czasie.

Zdobędziemy dla Was najciekawsze oferty i wynegocjujemy najniższe ceny imprez integracyjnych i wieczorów kawalerskich.